עמוד ראשי    שירותים    מוצרים נבחרים    מסלולים    שותפים    תמיכה תכנית    שירות לקוחות   
 



גביה והנהלת חשבונות
חיובים ,הוראות קבע, חשבונות.
א-ה מ9:00 ועד 15:00

 Billing@simip.net


שיווק ומכירות
מכירות,הצעות,שיווק מוצרים.
א-ה מ8:00 ועד 19:00

 Sales@simip.net


שירות לקוחות
תמיכה טכנית ושירות לקוחות כללי.
24/7/365

 Support@simip.net
השקעות וקשרי לקוחות
תיקי לקוחות,מייזמים חדשים
א-ה מ9:00 ועד 17:00

 Invests@simip.net
שותפים ופעילות עיסקית
שותפי פעולה ופעילות אסטרטגית.
א-ה מ8:00 ועד 17:00

 Partners@simip.net
מחלקה משפטית
תלונות, שאלות ובקשות.
א-ה מ9:00 ועד 17:00

 Law@simip.net

 שליחת הודעה באונליין

simipSkypesimipSkype
להורדת תוכנת הטלפון האינטרנטי
בחינם, הכנסו לאתר Skype
  שירות לקוחות  |   הצעות עבודה  |   הצהרת פרטיות  |   תנאי שימוש  |   אמנת שירות  |         Copyright 2007 Simip Business Technology, Inc
www.000webhost.com